Spokojení zákazníci
 • Má pohodlnou rukojeť a bezpečné držení. Lišta je dost dlouhá, poradí si i s hrubšími druhy dřeva. Jsem maximálně spokojený, pravděpodobně si ji objedná i můj otec.

  Ondřej Němeček - Bor

 • Pila jako sen! Koupila jsem ji manželovi na 60. narozeniny, je s ní velmi spokojen. Dosud pracoval s ruční pilou, ale s tímto strojem jde práce mnohem rychleji. Za pár dní dal do pořádku zahradu, pořezal všechen odpad. Ještě i ze starého akátu se mu podařilo odříznout větve.

  Milena Petráčková - Spálené Poříčí

 • Překvapivě silná řetězová pila! Líbí se mi, že je k ní veškeré příslušenství, takže jsem ho nemusel zvlášť kupovat. Má nízkou spotřebu, ale i přesto si šikovně dělá svou práci. Rychle řeže i větší kmeny, je to skvělý pomocník.

  Libor Hájský - Blatná

 • Se starou pilou byla každá minuta jako hotové muka. Doposud jsem si však nemohl dovolit kvalitnější motorovou pilu, vaše akční nabídka přišla v pravý čas. Tato pila Gardenfield je hotový tažný kůň, zcela urychlí řezání dřeva.

  Richard Srna - Sezimovo Ústí

 • Takto levně, s tolika příslušenstvím je to nejlepší koupě! Hned, jak jsem ji vzal do rukou, jsem cítil, že jsem za své peníze dostal velmi kvalitní stroj. V krabici bylo všechno slíbené příslušenství, dodávka byla přesná a rychlá. Děkuji!

  Rudolf Trnka - Třebíč

 • Dá se snadno nastartovat, co se o mé staré pile nedá říct. Není příliš těžká, proto ani po dlouhé době není práce s ní únavná. Velmi dobře řeže, nemá nepříjemný zvuk, a tak aspoň příliš neruší sousedy.

  Marek Danák - Židlochovice